UA: ЗАПОРІЖЖЯ покаже спецпроєкт до Дня вчителя

UA: ЗАПОРІЖЖЯ покаже спецпроєкт до Дня вчителя

3 жов. 2019

4 − 6 жовтня UA: ЗАПОРІЖЖЯ транслюватиме спецпроєкт «25 причин любити вчителя». Його створили регіональні телеканали UA: Суспільне мовлення до Дня працівників освіти.

Проєкт охоплює двадцять п’ять історій тривалістю до двох хвилин. Герої роликів − особистості різного віку, інтересів та професій: діти, дорослі, літні люди, лікарі, вчителі, митці, спортсмени, військові тощо. Вони згадують моменти, коли педагоги були для них авторитетом, надихали до вагомих вчинків чи впливали на життя в майбутньому.

Кількість історій для проєкту обрали невипадково. Завдяки числу «двадцять п’ять» Суспільне мовлення нагадує про те, що в адміністративно-територіальному устрої України − 24 області та Автономна Республіка КРИМ.

Креативна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Катерина Жуліна зазначає:

«На ідею спецпроєкту мене надихнули мої діти та їх розповіді про вчителів. Наступного дня з командою департаменту ми обговорили концепцію й вирішили, що потрібно  підготувати проєкт, де ми можемо показати важливість педагогів».

До підготовки відеороликів долучилися всі регіональні філії Суспільного мовлення. Усі слідували єдиній меті − щоб кожен, хто побачить історію, згадав про свого наставника, захотів йому зателефонувати чи навіть улаштувати зустріч.

«Ці маленькі інтерв’ю не лише акцентують на цінності професії вчителя. Вони також дають змогу глядачам познайомитися з героєм чи героїнею, дізнатися детальніше про їхню сферу діяльності», додає Катерина Жуліна.

На телеканалі UA: ЗАПОРІЖЖЯ свою частину спільного проєкту виконувала творча група «Ранок:Запоріжжя». Це історія, в якій художник Гагік Кургінян розповідає про вчителя, котрий вплинув на його життя:

«Вихователь, вчитель, який мене підхопив на руки і певний час проводив по життю до того, як я сам став вихователем і почав вчити інших, – це був художник Геннадій Іванович Грідасов. Він казав: «Дивися, аналізуй і якщо в тебе є мозок, то ти зрозумієш, про що йде мова і зможеш знайти свій власний алгоритм». 

Цей та всі інші ролики спецпроєкту «25 причин любити вчителя» дивіться протягом 4-6 жовтня між програмами в ефірі UA: ЗАПОРІЖЖЯ.