UA:  ЗАПОРІЖЖЯ інформаційно підтримує Форум розвитку громадянського суспільства

UA:  ЗАПОРІЖЖЯ інформаційно підтримує Форум розвитку громадянського суспільства

16 гру. 2020

17 грудня 2020 року відбудеться ІХ Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Суспільний мовник — інформаційний партнер події. Форум розвитку громадянського суспільства об’єднає 25 комунікаційних майданчиків (24 області та Крим).

Роботу регіонального майданчика Форуму в Запоріжжі взяв на себе Запорізькій обласний благодійний фонд «Усмішка дитини». Про подію, її учасників і теми обговорення розповідатиме Суспільний мовник Запоріжжя. Перша розповідь про «Імунітет до ілюзій» у Запоріжжі пролунала вчора в ефірі Українського радіо Запоріжжя. Гостею програми «Між нами» була  експертка ЗОБФ «Посмішка дитини» Ірина Чорна. Говорили про те,  до яких ілюзій у суспільстві варто мати імунітет,  з якими викликами стикаються представники громадських організацій Запоріжжя під час пандемії та яка роль органів державної влади та органів місцевого самоврядування в розвитку громадянського суспільства.

18 грудня організатори регіонального Форму знову стануть гостями Суспільного Запоріжжя:  в ефірі програми «Сьогодні. Головне» вони підіб’ють підсумки роботи Запорізького майданчика і поділяться думками, чи вдалося підняти соціальний імунітет до ілюзій на місцевій локації.

До речі, піднімати стійкість громади до ілюзій організатори Запорізького Форуму вирішили в ігровій формі. Під час роботи Запорізького регіонального майданчика Форум розвитку громадянського суспільства відбудеться Інтерактивна гра онлайн-квіз «Виклики громадянського суспільства».  Це командна гра-вікторина  з різними активностями на актуальні для нашого суспільства теми, для згуртування і розвитку НГО, під час якої в ігровій формі будуть обговорюватися важливі теми та виклики, з якими стикаються громадські організації в Україні.  Гра відбудеться в прямому ефірі за участю професійного ведучого на платформі ZOOM, вона  дозволяє долучити д25 учасників зі всієї України.

 

Усі трансляції заходу відбуватимуться на одній платформі https://forum.ednannia.ua

Доступ до платформи отримають лише зареєстровані учасники. Ті учасники, які планують відвідати Форум офлайн в регіонах або Києві, отримають окремо сповіщення про адресу проведення заходу у тому місті, яке вказали у реєстраційній формі. До участі запрошуються громадські активісти, представники молодіжних просторів, посадовці, ЗМІ та всі зацікавлені.

Форум розвитку громадянського суспільства — найбільша платформа для міжсекторального діалогу, обміну досвідом та навчання, яка збирає понад 2000 представників громадянського суспільства, органів влади, медіа, бізнесу та міжнародних партнерів. На Форумі визначаються тренди розвитку громадянського суспільства та пріоритетні сфери роботи. Форум об’єднує інституції, зацікавлені у посиленні громадянського суспільства в Україні, серед них — Агентство США з міжнародного розвитку, Програма розвитку ООН, Уряд Швеції, Представництво ЄС, Офіс Ради Європи, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших. 

 

Уперше Форум відбудеться у вигляді Всеукраїнського телемарафону, який об’єднає всі регіони країни. 25 комунікаційних платформ у всіх регіонах України сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє єдність у часи непевності. Тема «Імунітет до ілюзій» зосереджуватиме Форум на процесі розвитку спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) у мінливому та непростому середовищі. Особлива увага буде приділена ролі та місії ОГС у формуванні ВВП країни як «доданої вартості» громадянського суспільства, а також сприянню міжсекторального партнерства між громадянським суспільством, бізнесом та урядом. Окремі секції будуть присвячені взаємодії громадянського суспільства та органів державної й місцевої влади.

Основна сцена Форуму розміщуватиметься у НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55).

 

Регіональні події Форуму розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій» проводяться регіональними партнерами у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

 

Організатори зазначають, що регіональні майданчики працюватимуть у строгій відповідності до умов карантину.