Цього року основні святкові заходи, присвячені Дню незалежності України, відбудуться в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай»

13:59, 14 сер. 2019
 
Цього року основні святкові заходи, присвячені  Дню незалежності України, відбудуться в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай»

На гостей свята чекають розважальні локації, святковий концерт, феєрверк. Про це під час брифінгу розповіли директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій. 22 серпня заплановані урочисті збори та святковий концерт у театрі імені  Магара. 23 серпня святкування  на честь Дня Державного прапора України.Святкування 28-ї річниці Дня незалежності України у Запоріжжі відбудеться 24 серпня в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай», початок − о 15.00.

- "Будемо всіх зустрічати з центрального входу . там буде розташований оркестр. Парк буде прикрашений автентичною атрибутикою. Будуть працювати дві сцени. Сцена «зеленого театру»  і буде працювати мобільна сцена. Також будуть спортивні виступи. Буде й анімаційна зона для малечі" - говорить директор комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» Олег Комаренко.