Концерт із бомбосховища Чернівців 一 в ефірі телеканалу UA: ЗАПОРІЖЖЯ

Концерт із бомбосховища Чернівців 一 в ефірі телеканалу UA: ЗАПОРІЖЖЯ

6 кві. 2022

Цієї суботи, 9 квітня, о 18:40 благодійний «Концерт для усього світу» із бомбосховища Чернівців покажуть регіональні мовники Суспільного, зокрема UA: ЗАПОРІЖЖЯ

Читайте також: Від історії Криму до простої економіки: Суспільне в регіонах транслюватиме лекції

«Ми стали інформаційними партнерами неймовірного проєкту — “Концерт для усього світу” з бомбосховища у Чернівцях. Раді, що цей концерт у суботу покажуть інші  регіональні телеканали Суспільного. Він того вартий», — коментує продюсер Суспільне Буковина Максим Волошин.

Читайте також: Благодійний концерт із бомбосховища Суспільне Буковина транслювала з перекладом англійською

Нагадаємо, команда Суспільне Буковина здійснила запис концерту минулого тижня. Його транслювали на ютуб-каналі філії з перекладом англійською. Музиканти Чернівецької обласної філармонії виступали у бомбосховищі разом із колегами з інших міст, які втратили домівки та знайшли на Буковині притулок.

У перервах між виступами переселенці розповідали свої історії. Керівник проєкту Микита Москалюк раніше зазначив, що «це перформанс, звучатимуть історії людей, які на власні очі побачили, що означає війна, відчули, що таке бути під обстрілами», а мета концерту — «розказати світові про те, що відбувається у серці Європи й закликати до рішучіших дій». 

Фото із концерту можна переглянути на фейсбук-сторінці Суспільне мовлення за посиланням.

Суспільне Запоріжжя — це телеканал UA: ЗАПОРІЖЖЯУкраїнське радіо Запоріжжя та діджитал-платформи. 

Оперативні новини про Запоріжжя:  

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.