Підсумковий випуск новин | 06.09.2021

6 вер. 19:08


Благодійний показ фільму «Зошит війни» відбувся в одному з кінотеатрів Запоріжжя ввечері 3 вересня. Творча група зосередилася на подіях 2014 року, які відбувалися з українськими військовослужбовцями та добровольцями під час військових дій на сході України.

Додатковий рейс на теплохід для пільгових категорій населення стартував  у річковому порту Запоріжжя. Прямуватиме до Новоолександрівки щосуботи о 8-мій годині ранку. Суботній рейс запровадили на прохання пасажирів, - повідомив капітан судна Микола Корогод. Першого дня його впровадження на борт піднялися 42 людини – за наявності на судні 150-ти посадкових місць. Додатковий суботній рейс працюватиме до 16-го жовтня.

Жителі Комунарського району Запоріжжя повідомили сьогодні кореспондентів Суспільного щодо погіршення якості води, яка тече з під-їхніх кранів. Жителька будинку на вулиці Чумаченка, 25 Яніна Іванівна розповіла,  виявила  неприємний запах плісняви  минулого тижня.

Жовтневий районний суд Запоріжжя сьогодні відхилив заяву прокурора про відведення судді у кримінальному провадженні щодо екскерівника міліції в області Володимира Серби, якого обвинувачують у розгоні запорізького Майдану в 2014 році. (архів від 1.09) Нагадаємо, під час попереднього засідання, 1 вересня, прокурор подав клопотання про зміну обвинувального акту. Коли головуюча суддя Юлія Пивоварова відмовила, заявив про її відведення.

 

Інші випуски
Більше відео