Підсумковий випуск новин | 08.02.2022

8 лют. 12:05


В цьому випуску:

- У Заводському районі  Запоріжжя запрацювала відремонтована підстанція швидкої допомоги. За словами директора Запорізького обласного центру швидкої допомоги та медицини катастроф Костянтина Малашенка, реконструкція тривала протягом минулого року, з обласного бюджету було витрачено 12 мільйонів 400 тисяч гривень.

- 50 хвилин очікувала на приїзд швидкої допомоги літня жінка, якій стало зле на вулиці Вороніна, поблизу будинку №19 у Шевченківському районі Запоріжжя. Це сталося вчора, 7-го лютого, близько 15-тої години - розповіли журналістам Суспільного випадкові свідки. Поки приїхала швидка, вони намагалися самотужки допомогти жінці. Детальніше про цю історію — Ольга Ларіонова.  

- Родина Поваляєвих, яка виховує десятьох дітей, наприкінці січня цьогоріч переїхала до нового будинку.  Житло в Олександрівському районі придбала місцева влада за рахунок державної субвенції на умовах співфінансування з міським бюджетом, - розказала журналістам Суспільного начальниця служби у справах дітей Запорізької міської ради Наталія Сиворакша. Новоселів відвідала Дарія Пасічник. 

- Олена та Олексій Ткаченко — запорізьке подружжя, яке упродовж 24 років все роблять разом: виховують сина, ділять хатні обов’язки, займаються пул/денсом та працюють масажистами. Олена втратила зір в 30 років і відтоді чоловік та син стали її очима та опорою - каже жінка. Один день із життя разом з подружжям провела Маргарита Галіч.

Інші випуски
Більше відео