В Запоріжжі знімають фільм «Жива - 2040»

18:16, 26 лис. 2019
 
В Запоріжжі знімають фільм «Жива - 2040»

«Жива - 2040». Саме так називатиметься короткометражний художній фільм, зйомки якого розпочалися у Запоріжжі. Сьогодні стало відомо, як тривала робота над першою сценою фільму. Знімальний процес почали на території Центрального інституту механізації та тваринництва, що на острові Хортиця. За словами авторів фільму, зруйнована будівля зможе передати особливу атмосферу. Ідея ж стрічки з’явилася спонтанно, стверджують організатори кінозйомок.

«Насправді первинний сценарій народився на стільці, на колінах, начеркали, потім ми перемістилися до нас у студію. Це переросло в ідею. І от сьогодні ми вже знімаємо першу сцену нашого фільму. І я думаю, що він переросте в дещо більше, ніж короткометражний фільм 20-30 хвилин. «Жива – 2040» - це фільм про дівчину, яка десять років виживає фактично в зоні відчуження, якою по факту виявиться вся планета Земля. Як вона вижила, все це детально буде у фільмі. Це буде дуже цікаво, як вона виживала всі ці десять років, з якими труднощами вона зіштовхнулась, І при  цьому ці труднощі були більше в її голові. В результаті вона втратить здоровий глузд. Це буде дуже важкий фільм, це буде драма. Насправді на кінцевій сцені ридали усі, коли писали», розповів продюсер, представник YOUTYBE AMATOR STUDIO, Володимир Крамаренко.

Виживання в зоні відчуження, катаклізми та брак досвіду. Саме з такими труднощами зустрінеться головна героїня фільму.

«Я не знаю сценарій. Це для мене сюрприз. Кожна зйомка – це експромт. Тому, що всі емоції, котрі героїня цього фільму має переживати, не мають бути награними. І тому такий сюрприз навіть для мене. Нас усіх дуже веселила фраза: «Оля, чому ти, тримаєш пістолет, як дівчинка?». Ну, а як мені його тримати, якщо я це роблю вперше. З порадами команди все виходить швидко і налагоджено. У мене було стільки різного досвіду в житті. Я дуже швидко можу реагувати на різні ситуації. І взагалі я мобільна та легка на підйом. Я працюю з дітками, як педагог і як аніматор організовую різні заходи. І там доводилось приміряти на себе різні амплуа. Тому мені і сьогодні цікаво спробувати себе у цій ролі», каже акторка фільму «Жива-2040», Ольга Резнікова

Режисер та головний оператор стрічки – запоріжець Микита Васильєв. Зі своїм  роликом  «Павутина» хлопець став переможцем конкурсу відео-роликів «VERTICAL» на Запорізькому міжнародному кінофестивалі 2019 року:

«Починати звісно було складно. Починали ми приблизно рік тому. Наш перший фільм – «Павутина». Ми надіслали його на фестиваль «Ziff vertical -2019» і перемогли. Зараз ми знімаємо фільм «Наслідок» і  «Жива - 2040».

За словами учасників знімального процесу, зніматимуть фільм на різноманітних локаціях: у печерах в межах Запорізької області, в бункері та просто на дорогах. Розповідь у кінокартині вестиметься від третьої особи. А головну роль виконуватиме одразу три героїні різного віку.