Баскетболісти "Запоріжжя" програли "Миколаєву"

15:57, 29 лис. 2019
 
Баскетболісти

Баскетболісти місцевого «Запоріжжя» ні з чим повертаються додому з Миколаєва після чергового матчу чемпіонату України. Підлеглі Валерія Плеханова не зуміли продублювати попередній успіх, коли виграли у поточному сезоні у команди  Валерія Чернія.  

Після тритижневої паузи у Суперлізі продовжився ігровий графік змагань. До Миколаєва запоріжці вирушили, ледве встигнувши зібратися у повному складі через хворобу одразу кількох виконавців. Відсутність повноцінного тренувального режиму позначилась на швидкості баскетболістів «Запоріжжя». У стартовій чверті підлеглі Валерія Плеханова встигали знаходити контраргументи діям миколаївців, але у другій десятихвилинці поступово почали втрачали ігровий темп. На тлі інших гравців «Миколаєва» виділявся американський новачок Квентін Петерсон, який змусив нервувати тренерський штаб запоріжців. 50 проти 40-ка на користь «Миколаєва» після другої чверті.

«Ми програли всі можливі та неможливі одноборства, чого не було у Запоріжжі. Це перше. Друге – це моя особиста та командна недооцінка пана Петерсена. Я вважаю, що будь-яка команда, котра себе поважає, не може давати гравцеві маленького зросту забивати стільки очок. Навіть попри те, що це дійсно гарний гравець. Ми робили спроби перебудуватись під час зустрічі, але я навіть гадки не мав, що всі мої захисники так поступаються Петерсену у швидкості», - каже головний тренер баскетбольного клубу «Запоріжжя» Валерій Плеханов.

Після великої перерви намагання гравців «Запоріжжя» наздогнати господарів були марними. «Миколаїв» «дотиснув» гостей – 96:81.

«Дуже образливий програш. Ми дуже готувались до цього матчу та налаштовувались. У кожному аспекті гри ми поступились і дали суперникові забити легкі очки. Загалом гра дуже погана», - каже гравець баскетбольної команди «Запоріжжя» Андрій Мироненко.

Попри переможний результат, наставник «Миколаєва» мав претензії до дій своїх гравців.

«Я не задоволений якістю кожного нашого гравця. Якістю гри. Я задоволений останніми цифрами, які були на табло. Тому я знаю, що вони можуть робити. Це не їхня межа. Ще є куди йти, і що робити», - головний тренер баскетбольного клубу «Миколаїв» Віталій Черній.

Наступні матчі для «Запоріжжя» будуть домашніми - 6 грудня з «Дніпром» та 8-го з «Харківськими Соколами».