В Запорізькій області відбувся творчий звіт шкільних талантів "Паросток" має талант"

17:34, 29 лис. 2019
 
В Запорізькій області відбувся творчий звіт шкільних талантів

«Паросток» має талант» - щорічний творчий звіт шкільних талантів відбувся у Новомиколаївському навчально-реабілітаційному Центрі. У шоу взяли участь учні 5-10-х класів, які виборювали право називатися найяскравішими зірками закладу.

У Новомиколаївському навчально-реабілітаційному Центрі «Паростки» навчаються діти з вадами мовлення, опорно-рухового апарату, іншими супутніми захворюваннями. Тому творчий звіт – не звичайне вокально-танцювальне шоу, а демонстрація школярами, як вони долають проблеми зі здоров’ям. Це неодноразові учасники та переможці обласних музичних конкурсів та концертів. Оцінювали юних артистів вчителі, які щодня працюють із ними на спеціальних заняттях.

У Центрі навчаються та проходять реабілітацію 256 дітей із різних куточків Запорізької області. З ними займаються 87 вчителів та вихователів, опікуються дітьми і 4 медичні працівники. Школярі навчаються за системою загальноосвітньої школи, крім того, з ними проводять спеціальні заняття з ритміки, логоритміки, лікувальної фізкультури тощо. Перед цим сімейні лікарі складають для кожної дитини певні лікувальні приписи.     

«Вони прийшли до нас маленькими дітками, які зовсім не говорили. Не вміли спілкуватися, не вміли говорити. Вони подолали значний шлях до того, щоб стати випускниками і отримати свідоцтво про базову освіту. Тепер вони можуть навчатися в коледжах, де отримають загальну середню освіту. Зможуть далі поступати, куди захочуть і свою мрію втілити в життя», - каже вчителька-логопед Новомиколаївського навчально-реабілітаційного центру «Паросток».

Навчально-реабілітаційний Центр «Паростки» утворився у 1976-му році як єдиний у Запорізькій області  заклад для дітей із вадами мовлення. Протягом більш ніж 40 років зі стін Центру виходять повноцінні громадяни України, - каже директор закладу Лариса Ракович:

«У цьому році 4-ро наших випускників вступили до авіаційного коледжу. Двоє – до медичного коледжу, до педагогічного коледжу. Багато дітей пішли у виші. Ми з ними підтримуємо зв’язок. Багато хто пішов до юридичного інституту, працюють у прокуратурі, у судах. Знаходять своє місце в житті дуже гарно».

А учасники шоу талантів отримали від суддівської колегії призи та дипломи переможців у різних номінаціях.