У Звітах_наживо  – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

У Звітах_наживо – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

24 вер. 2019

26 вересня у Звітах_наживо на UA: ЗАПОРІЖЖЯ – Нікітенко Сергій Володимирович, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Він звітуватиме про роботу головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації та Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області. Серед тем, які обговорюватимуться, – реєстрація нерухомості та проблема рейдерства землі.

За концепцією програми #Звіти_наживо, до обговорення залучаються журналісти, незалежні експерти й громадськість. Якщо у вас є щодо тем звіту, ви зможете поставити їх під час ефіру за телефоном (061) 239-02-19 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора). Або ж підготувати заздалегідь і з хештегом #Запитай_Нікітенка опублікувати в мережі Facebook.

Найгостріші запитання ведуча програми Інна Халеп озвучить для обговорення в прямому ефірі #Звітів_наживо. 

Онлайн-трансляцію #Звіти_наживо дивіться 26 вересня о 19:20 на сайті UA: ЗАПОРІЖЖЯ та офіційній сторінці каналу в мережі «Фейсбук».