Телепрограми
Новини
Новини
Щоденна інформаційна програма, що розповідає про події соціально-політичного, економічного та культурного життя Запорізького регіону – оперативно, збалансовано, неупереджено. 
Ранок: Запоріжжя
Ранок: Запоріжжя
Об’єднуємо багатонаціональну країну. Випускаємо унікальний для регіону контент, при цьому цікавимось досвідом усієї країни. Вчимося пишатися місцем, де живемо. Позитивно налаштовуємося на новий день, а якщо виникають труднощі - знаходимо підказку в ефірі.
Тема дня
Тема дня
Наша студія – майданчик пошуку шляхів розв’язання проблем, які хвилюють жителів Запорізького регіону, майданчик пошуку компромісів. За участю експертів, представників влади та громадськості шукаємо відповіді на гострі запитання.
Рефрен
Рефрен
Тижневик про культурне життя Запоріжжя та області. Найяскравіші арт-події, прем’єри та проекти сучасного та класичного мистецтва  згадаємо та обговоримо у тридцятихвилинці. 
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Це зустріч у прямому ефірі з представниками влади - міської чи обласної. Вони звітують і відповідають на запитання журналістів та громади. Проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю. Поставити запитання з актуальних тем можна завчасно в соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_(прізвище посадовця) та за телефоном прямого ефіру (061)2390219 або (073) 159 9193.
Виборчий Округ
Виборчий Округ
Суспільно-політичний проект "Виборчий округ". Основне завдання проекту – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. Аналітика активності та ефективності роботи народного обранця; Питання від експертів та політичних опонентів, що ґрунтуватиметься на обіцянках і реальному їх виконанні; Питання від мешканців округу.
Дебати Запоріжжя
Дебати Запоріжжя
Суспільно-політичний проект "Дебати Запоріжя". Ми пропонуємо вчитися вирішувати конфлікти в суспільстві через пошук аргументів, пояснення своєї позиції. Такої культури цивілізованої дискусії дуже не вистачає в українському суспільстві. Тому наші дебати - це не про політику чи вибори, а про резонансні, суспільно-важливі та актуальні події чи явища у Запоріжжі та регіоні. 
Виборчий округ. Співбесіда
Виборчий округ. Співбесіда
Політичне токшоу тривалістю 80 хвилин. Ми запрошуємо в ефір кандидатів у народні депутати України від одномандатних виборчих округів Запоріжжя та Запорізької області, аби більше дізнатися про їхні плани у Верховній Раді України та переконання щодо найважливіших питань розвитку держави та регіону. Будьте з нами, аби зробити усвідомлений вибір!
Квартирник
Квартирник
Виступи місцевих музикантів наживо у студії суспільного мовника Запоріжжя. Лише якісна авторська музика і хороший саунд! Раз на місяць ми запрошуємо гурти та сольних викнавців, аби вонипредставили свою творчість тим, хто завітає на квартирник
Козацька звитяга
Козацька звитяга
"Козацька звитяга" - цикл з 12 окремих випусків у новому форматі, з новими ведучими та новими ідеями. У програмі досліджуватимуться відомі факти, забуті легенди, сенсаційні гіпотези з життя прадавнього Степу, який деякі вчені називають колискою цивілізації. Також у програмі будуть показані унікальні прийоми, завдяки яким люди виживали у давні часи. І запорозькі козаки, як знані воїни та розвідники, використовували ці методи виживання в умовах пос