UA: ЗАПОРІЖЖЯ: суспільний мовник завжди поруч

UA: ЗАПОРІЖЖЯ: суспільний мовник завжди поруч

22 лют. 2021

UA: ЗАПОРІЖЖЯ — це філія Суспільного мовлення у Запорізькій області.

UA: Суспільне мовлення — це найбільша незалежна медіакомпанія України. У кожному куточку країни, хоч би де ви були — Суспільне завжди поруч. Ми — мережа телеканалів, радіоканалів та цифрових платформ. Всеукраїнські телеканали UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА, радіо UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура, сайти Суспільне | НовиниСуспільне | КультураСуспільне | СпортUA: ЄвробаченняUA: КАЗКИUA: Класична музика.

Регіональні Суспільні мовники на Запоріжжі — це телеканал UA: ЗАПОРІЖЖЯ і радіо UA: Українське радіо Запоріжжя. Ми не залежимо від олігархів чи політиків, не обслуговуємо жодних державних органів, політичних та бізнесових структур. Працюємо за найвищими журналістськими стандартами.

Місія Суспільного:

«Захищати свободи в Україні. Надавати суспільству достовірну та збалансовану інформацію про Україну та світ, налагоджувати громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності, української мови та культури, особистості та українського народу»

Про інформаційне партнерство

Суспільний мовник готовий підтримувати інформаційно-культурні та суспільно-важливі події у регіонах, що відповідають цінностям і місії медіакомпанії, а також інтересам та очікуванням нашої аудиторії.

Де нас можна дивитися, слухати і читати

Дивитись Суспільне UA: ЗАПОРІЖЖЯ можна в ефірі і онлайн на сайті філії.

Слухати UA: Українське радіо Запоріжжя можна на частотах: 

Запоріжжя  - 103,7 МГц,

Оріхів - 101, 1 МГЦ,

Мелітополь - 107,7 МГц,

Більмак - 102, 3 МГц,

Бердянськ - 88, 4 Мгц,

Онлайн радіомовлення на сайті філії.

UA: Радіо Промінь у Запорізькій області мовить на частотах:

Запоріжжя - 106, 2 МГц,

Токмак - 103, 9 МГц,

Бердянськ - 104, 4 МГц. 

UA: Радіо Культура:

Запоріжжя - 87,8 МГц,

Мелітополь - 66, 14 МГц,

Токмак - 71, 84 МГц,

Приморськ - 67, 16 МГц,

Бердянськ - 90,1 МГц.

 

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.

Оперативні новини Запоріжжя шукайте на діджитал-платформах:  

Хто керує Суспільним?

Ми не державне медіа, ми — суспільне. Ми належимо суспільству і підзвітні лише йому. Українське законодавство не передбачає такої особливої форми власності, тож 100% акцій АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» належать державі. Однак державні органи не керують Суспільним і не визначають редакційної політики. У цьому полягає ключова відмінність державного й суспільного медіа. Тимчасом як державні медіа працюють в інтересах державних органів та керуються владою, суспільні мовники працюють в інтересах усіх громадян і керуються незалежно обраним менеджментом.

Керівних органів два — це наглядова рада і правління. Також у нас є редакційна рада. У регіональних філій є два керівники: менеджер філії відповідає за адміністративно-господарський напрям роботи, а продюсер філії — за творчі питання і контент. Вони обираються на відкритому конкурсі.

Як я можу допомогти Суспільному?

Дивитися. Слухати. Підтримувати. Приходити на роботу. Розміщувати в нас свою рекламу. Поширювати інформацію про Суспільне в колі своїх друзів. Підписатися на наші сторінки в соцмережах. Надавати зворотний зв’язок про нашу роботу й ділитися ідеями і пропозиціями на платформі «Потрапити на Суспільне».

Наші контакти:

Філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

«Регіональна дирекція UA: ЗАПОРІЖЖЯ»

69057, м. Запоріжжя,
вул. Олександра Матросова, 24А
+38 (061) 233 70 13
press.zaporizhzhia@suspilne.media

Відділ реклами:

ads.zaporizhzhia@suspilne.media

 Як повідомити новину журналістам UA: ЗАПОРІЖЖЯ?

+38 (095) 920 03 56 — зателефонувати на гарячу лінію новин;