Суспільне запустило новий сайт Запорізької філії

Суспільне запустило новий сайт Запорізької філії

10 січ. 2019

Суспільне Запоріжжя поширює свою присутність у діджитал просторі. Упродовж 2-ох місяців інтернет-ресурс регіонального мовника тестували у режимі закритого доступу. Зараз сайт філії — zp.suspilne.media — відкритий для користувачів мережі.

“Це додатковий канал комунікації з аудиторією: дізнатися, що за програма зараз в ефірі, або яка була півгодини чи два дні тому, побачити ведучого та довідатися про нього більше, прочитати останні новини чи переглянути улюблені проекти у зручний час — надзвичайно важливо для наших глядачів. Водночас, сайт це ще й ресурс, якому довіряють значно більше, ніж соціальним мережам. Ми насправді дуже раді, що Запорізька філія Суспільного нарешті має цифрову платформу, де можна отримати максимум інформації не лише про останні події, а й про історію філії, її сьогодення та розвиток”,  — зазначила продюсерка cуспільного мовника Запоріжжя Наталія Андреєва.

На новому сайті є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти й ведучих та вкладка “Онлайн”, де можна дивитися програми телеканалу наживо.

Окремий розділ цифрової платформи присвячений новинам регіону. Інформаційна служба Запорізької філії ПАТ "НСТУ" працює над оперативним наповненням новинної стрічки сайту. Крім того, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом телеканалу або ж подати пропозицію про співпрацю зі Суспільним мовленням.

У майбутньому на сайті з’являться ще й розділи з регіональними проектами UA: Українське радіо.

Окрім Запорізької філії, від сьогодні сайти ще 8 філій Суспільного відкриті для користувачів мережі. Виконані вони у єдиному корпоративному стилі, кожна філія Суспільного відрізняється власними кольорами, які є унікальними для кожного регіону.

«Ми плануємо й надалі посилювати присутність Суспільного у діджитал. Так суспільний мовник стає більш доступним, адже інтернет-платформи дозволять і зручно переглядати передачі будь-де і будь-коли, і легко знаходити потрібні новини свого регіону”, — сказав голова правління ПАТ “НСТУ” Зураб Аласанія.

Сайти всіх інших філій наразі тестують та готують до запуску.

Нагадаємо, нещодавно Суспільний мовник запустив мобільні додатки для Українського радіо на Android та IOS. Відтепер завдяки додатку suspilne.radio можна слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура — у прямому ефірі та в записі.