В Запоріжжі презентували виставку "Місто з альбому"

16:38, 30 лис. 2019
 
В Запоріжжі презентували виставку

«Місто з альбому».  Виставка графіки   із такою назвою відкрилася у  запорізькому туристичному інформаційному центрі учора, 29 жовтня.  Автор робіт – запорізький художник Віталій Гончаренко. В експозиції представлені міські пейзажі, творчо переосмислені митцем.

У рамках виставки художник представив 41 роботу, кожна з них – на форматах А3, А4 та А5. На них  – рідне Запоріжжя.  Творчі художні замітки та начерки Віталій Гордієнко робив, прогулюючись після роботи.  Це і лягло в основу назви експозиції – «Місто з альбому»:

«Присвячений вуличкам Запоріжжя, природа, Хортиця. Тут не представлений буквальний чіткий портрет. Рішення дуже сміливі і вільні. Без детального опрацювання. Для того, щоб у глядача уяву саме додумувала  сюжет. Ось цей лист вийшов, коли я повертався з роботи. Мені потрібно було зайти в магазин, щось купити. І в якийсь момент, цю вулицю я побачив в живописному  кольорі. Але у мене під руками був тільки скетч бук, туш, перо. Я просто за 3-4 хвилини накидав. І замість того, щоб під’їхати додому, мені довелося 40 хвилин йти пішки, тому що малюнок був сирий»

Оригінальність авторських  творчих задумів та художніх рішень відзначає член Національної спілки художників України Олександр Жолудь:

«Графіку він робить не друковану, а від руки. Раніше він працював угльом, а зараз – тушшю. Для молодого художника – завжди щось відкриває для себе, і для глядача. Багато робіт цікавих нових. Тут представлені запорізькі пейзажі. Урбаністичні. І з природою пов’язані. Є, що подивитися і про що помріяти»

Виставка «Місто з альбому» діятиме до 12 грудня у запорізькому Туристично-інформаційному центрі. Вхід  безкоштовний.