Запорізький гандбол

19:52, 11 січ. 2019

Напередодні офіційного гандбольного старту сезону діючі чемпіони України команда Мотор  зустрілися з другою командою Білорусії СКА Мінськ. Гра відбулася на домашній арені палацу спорту Юність. Хоча матч товариський  - на майданчику панували ігрові пристрасті. Першими рахунок відкрили моторівці. М’яч влучив від Бориса Пуховського. Перший тайм відзначився рівною грою обох команд. Грали м’яч в м’яч. На перерву пішли з рахунком 14:13 на користь господарів поля. У другому таймі моторівці додали у швидкості. Збільшили відрив до 5 м’ячів.   Трьома гольовими моментами відзначився дебютант, який нині знаходиться на перегляді у команди Мотору Едуард Насиров. У середині тайму гравцям СКА Мінськ вдалось зменшити відставання , розрив - в 2 м’ячі. Проте моторівці у цій зустрічі виявились спритнішими. Фінальний рахунок -26:23.